Jak działają turnieje Airsoft Gun

Jak działają turnieje Airsoft Gun

Airsoft pistoletów są replikami rzeczywistych broni palnej. Istnieją airsoft strzelby, karabiny i pistolety. Strzelają plastikowe kuleczki przy użyciu napęd Sprężynowy tłok, który jest zazwyczaj obsługiwany przez silnik elektryczny. Prędkości mogą dostać do 650 metrów na sekundę, choć wielu turniejach wiatrówki wymaga graczy do użycia broni niższej prędkości.

Sposób, w jaki istnieją zasady gry zespołowe takie jak koszykówka jest nie jeden zestaw zasad turnieju airsoft. Z airsoft zasady mogą się różnić przez grupy, ale jest kilka podobieństw, które każdy początkujący powinien zapoznać z siebie. Po pierwsze zasady bezpieczeństwa są niezbywalne. Trzeba będzie nosić ochronne, pełnometrażowy ochrony odzież i oko. kliknij to Granulki boli, kiedy uderzy, i tak, że można „umieścić oko.”

W wielu miejscach broni mieć jasny pomarańczowy porad, aby odróżnić je od ich rzeczywistych odpowiedników broni. Nikt nie może mieć metalowe kulki, ponieważ one przebić skórę, a z wielu gier, prędkość broń musi być poniżej 400 metrów na sekundę.

Inną cechą wspólną airsoft gry jest system honoru. Jeśli jesteś hit, jesteś „out” i jesteś wyeliminowany z gry aż do następnej rundy, chyba że konkretne gry z turnieju określono inaczej. Zespoły powinny być dość dobrze wyważony, i powinny być łatwe do odróżnienia od siebie, być może z różnych kolorowych kamizelki czytaj dalej na tej stronie lub koszulki. Typowe, co oznacza, że każdy kontakt fizyczny z BB jest uważany za zabicie są jednym trafieniem.

Gry opierają się na szczerość każdego gracza, ponieważ gracz jest jedynym, który naprawdę wie, czy już została trafić lub nie. Gdy trafisz, krzyczeć, „Out!” i zamknąć pole tak, aby inni gracze nie uderzysz, gdy jesteś „martwy”. Gdy już się, trzeba zachować cichej i nie możesz dać jakiejkolwiek wizualne lub inne wskazówki dla kolegów z drużyny o strategii wroga lub lokalizacji.

Turnieje mają limity czasu, i boki nie biorą zakładników. Granice gry muszą być jasno określone dla każdego, i przenieś się tutaj stref bez wymiany ognia musi być wykonane wiedział do wszystkich.

„Mocniej,” szybszy tempie wersja airsoft gry jest Close Quarters Battle lub CQB. Odbywają się one w mniejszych obszarów, i broni musi mieć maksymalną prędkość 350 metrów na sekundę dla bezpieczeństwa. W CQBs istnieje minimalne pokrycie, więc gra jest szybka, adrenaliny i ekscytujące.

Pole gry dać graczom więcej okładka i więcej miejsca do rozprzestrzeniania. Maksymalna prędkość jest często 400 metrów na sekundę lub więcej. W tych grach, airsoft karabiny snajperskie i inne karabiny są używane jak M16s i M4s. Są bardziej strategiczne i powolnym tempie niż CQBs.

W wojskowych symulacji sprawdź to zespoły mogą pozostać na polu dla dni, tylko po powrocie do stref bezpieczeństwa leczenia nagłych. Zdarzenie w Szwecji o nazwie BERGET trwa sześć dni bez przerwy! Niektóre operacje na dużą skalę wojskowej symulacja nawet korzystać z pojazdów takich jak samochody ciężarowe i dostawcze.

Ale celem wszystkich airsoft gun turniejów jest aby dać uczestnikom szansę na tworzenie strategii, rozwoju, pracy zespołowej, ćwiczenia i zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>