Kopalnia Byki: Ustawienie rekord prosto

Kopalnia Byki: Ustawienie rekord prosto

Jednym z bardziej trwałe miejskie legendy wokół tych dni jest o wrodzone okrucieństwo rasy pit bull.

Pamiętam, że jest przerażony, gdy mój syn i synowa przyniósł do domu kobiet pit bull, które one uratował od miejscowy schronienie.

Następnie sięgnął w dół i gładził jej głowę miękkie, kwadratowe. Nuzzled jej rękę i moje serce topniało.

Moja negatywna opinia o pit Bulle zmienił 180 stopni od tego dnia, Prissy, (która jest, co nadało jej) jest zabawny, sympatyczny i posłuszny.

Utrzymanie tych potężnych szczękach zajęty
Jej jedną wadę (jeśli można nazwać to że) jest to, że może ona dokonać krótkiej pracy zwykłych chew kości lub zaktualizowany post na blogu zabawki, które otrzymuje. Jej mocne szczęki i energicznej zabawy był wymaga wymiany zabawek i żuć kość prawie codziennie.

Z online pies zabawka przegląd witryny zamówiliśmy Zogoflex powietrza Wox interaktywne holownik pies zabawki–wspaniały, trzech nogach, super wytrzymała Zabawka, który do tej pory wytrzymał tygodni figlarny zawody w przeciąganiu liny i intensywne, samotny żucia sesje–zazwyczaj gdy opuściła ma sam na dzień.

Jest to zdecydowanie jej ulubione zabawki. I jak w reklamie, wydaje się, aby żyć do frazy: niezniszczalne pies zabawki dla Pit Bulle–powinien podkreślić, kwalifikator „nawet dla kopalnia byki,” od jej struktury szczęki i nawyków Potężny odtwarza zwykle będzie oficjalne źródło zgrane małopolskie zabawka na strzępy przez teraz.

Inne opinie o pit Bulle
Innych właścicieli pit bull znalazłem taki sam, aby mogło być prawdziwe rezygnować ich pieszczochy. Oto fragment artykułu w Huffington Post, który wykonuje kopię zapasową moje twierdzenia o zasadniczo słodki charakter tej rasy:

Artykuł mówi, że pięć słodkie z natury dogs weszła w Kristen Auerbach zwierzę schronienie niedawno.

Były one wszystkie kopalnia byki. I byli „zrezygnować” z innego schroniska ze względu przede wszystkim na kształt ich głowy. Dużo schronienia eutanazja Kopalnia Byki z ręki, nawet nie próbując je do adopcji.

Teraz jednak ze względu na zasady hodowli Auerbacha, napotykają przyszłość znacznie odsyłam tutaj szczęśliwsi.

„‚ Psy jak to będą latać nasze podłogi przyjęcia. Kto nie chce psa, który jest społeczne i przyjazny z innymi psami i spokoju i dobrze wychowany w codziennym życiu?”, mówi Auerbach, rzecznik Fairfax County Animal Shelter.

„Jak oni się tam jest, co się dzieje, gdy bardzo złe ustawy wymieszać z świetna zabawa i gry.”

Artykuł idzie do dokumentu wartość czasu odtwarzania konstruktywne dla pit bulls – lub wszelki rasa, naprawdę–i znaczenie posiadania zabawki, które sprosta psiak zawody w przeciąganiu liny z playmates w domu psa, lub w parku psa.

Czy rasa typu przewidzieć zachowanie?
Weteran pies trener Victoria Stilwell, pisanie w więcej wskazówek post na Positively.com, stwierdza dobitnie:

„Każdy pies ma swój własny zestaw cech osobowości, które sprawiają, że są unikatowe, i to nie da się przewidzieć zachowanie psa wyłącznie na jego typ rasy. To jest ponieważ ten sposób pies jest wywoływane i środowiska, w którym jest wywoływane ma znaczący wpływ na zachowanie, niezależnie od rasy.

„Tak jest trwać predyspozycje rasy pod uwagę, gdy ja jestem działanie rezygnować wszelki pies, nigdy nie polegam na to wyłącznie jako predyktor zachowanie. Mit że wszystkie kopalnia byki są niebezpieczne lub ‚hodowane być brutalne’ jest po prostu nie prawda, ale mity, jak te w dalszym ciągu zaszczepić strach w opinii publicznej i spowodować katastrofalne nieporozumień.”

Uszczerbku dla pit bull jest wszędzie
Wreszcie Arin Greenwood, Edytor dobrostanu zwierząt, The Huffington Post, ma do powiedzenia o kopalnia byki:

„Mój pies Murray i były Robienie naszej zwykłej amble przez miasto na drugi dzień, kiedy natknęliśmy się na szczeniaka możemy nie widział przed. Nie wiem, dużo moich sąsiadów ludzi, ale mam dość obszernej dyżurów wszystkie psy wokół miasta. Zatrzymaliśmy się aby poznać ten mały Złoty pakiet wiggles, ale jej właściciel porwał ją wyłączyć.

„‚ Nie chcę jej grać z kopalnia byki,” powiedział do mnie, przeciągając od szczeniaka.

„Myśli, które przeszedł w mojej głowie bezpośrednio po tym spotkaniu nie są drukowane w publikacja dla rodzin z dziećmi. Tutaj są myśli, które są:

„1. jest naprawdę zadziwiające, jak wiele inaczej progresywnego ludzie uważają ich uprzedzeń wobec kopalnia byki, aby być całkowicie uzasadnione, gdy dane pokazuje, to nie jest; i

„2. zważywszy, że Murray nie jest nawet faktycznie pit bull, to spotkanie podkreśla jeden z głównych powodów, dla których uprzedzeń wobec kopalnia byki jest bardzo problematyczne: to naprawdę trudno powiedzieć, który mieszany rasa psy są nawet faktycznie doły.

„Kopalnia byki poddawane są prawie niewyobrażalnie okrutny świat, w którym są one poddawane wszelkiego rodzaju przemocy – a następnie, na koniec, jesteście euthanized w schroniskach na szokująco wysokie stawki, bo rodzin boją się sprowadzić je do kraju, właściciele nie wynająć dla rodzin, sprowadzić je do kraju i miejscowości nakładają ograniczenia na ich własności , pomimo wiele dowodów, że ograniczenia te robić nic w celu poprawy bezpieczeństwa publicznego.

„Przy okazji: Murray, moje słodkie dziecko, jest pewien ratunek, więc – jak mój mąż stawia go, ewentualnie plagiat Dave Barry – ‚on jest wynikiem wielu pokoleń nieuregulowanych pies seksu.’ Grupie mamy go od wymienionych Murray jako border collie, co – biorąc pod uwagę fakt, że jest on nigdy, kiedykolwiek, stłoczeni nic – jest jedynym rodzajem psa, którego jesteśmy pewni, że on nie jest.”

Podsumowując:
Tak nie masz go. Kopalnia Byki mogą zrobić idealny przyjaciel rodziny, raz rzucić cokolwiek uprzedzeń może mieć podniósł się o nich.

Referencje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>